Єрусалимський Патріарх Феофіл: Ми завжди молимося про Україну на найсвятіших місцях для християн — на Голгофі, Гробі Господньому (відео)

У Єрусалимі 6 квітня 2018 року відбулася зустріч офіційної делегації Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм з Єрусалимським Патріархом Феофілом III. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ми раді прийняти вашу делегацію сьогодні у Святому Граді Єрусалимі, — сказав Патріарх. — Нам усім потрібні сили, терпіння і молитва — це наша зброя, це сила Святого Духа. Тут в Єрусалимській Православній Церкві відчувають біль вашого народу і сподіваються, що проблеми розколу будуть подоланні».

Святіший Патріарх Феофіл відзначив особливу роль Предстоятеля Української Православної Церкви у подоланні труднощів у релігійному житті України.

«Бог обрав найбільш відповідну людину для тих складних ситуацій, у яких сьогодні знаходиться український народ, Україна — Владику Онуфрія. Нехай у нього перш за все будуть сили, щоб подолати розкол, який існує».

Митрополит Антоній подякував Єрусалимському Патріарху за підтримку Української Православної Церкви, помісної Церкви українського народу.

«Українська Православна Церква завжди підтримувала народ нашої країни. У цей складний час Вона продовжує говорити істину… У ЗМІ часто лунає думка, що Україні необхідно перш за все відновити єдність православного народу. Так, але тільки на підставі православних канонів, а не на верховенстві певних політичних ідей», — зазначив керуючий справами УПЦ.

Патріарх Феофіл розділяючи цю позицію, підтвердив: «абсолютна правда те, що ви сказали, владико» і запевнив у постійних молитвах за український народ.

«Ми дякуємо Вам за теплі слова і благословення з України. Звичайно, ми стежимо за тим, що відбувається (у вас) і завжди молимося на найсвятіших місцях для християнства — на Голгофі, на місці розп’яття Христа, біля Його Святого Гробу, — молимося про відновлення православної єдності в Україні».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *